За першу добу роботи Міжнародного реєстру збитків надійшло понад 500 звернень - Шмигаль

За першу добу роботи Міжнародного реєстру збитків до нього надійшло понад 500 звернень. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль 9 квітня. 

"Сьогодні Уряд привів у відповідність до чинних нормативних актів порядок ведення Державного реєстру майна, пошкодженого або знищеного внаслідок російської агресії. Зокрема, додаються нові реєстрові дані щодо житлового сертифікату, акту дистанційного обстеження, доповнюється функціонал Реєстру.  Цього місяця у Гаазі запрацював Міжнародний реєстр збитків як частина міжнародного Компенсаційного механізму. Лише за першу добу його роботи надійшло понад 500 звернень від жертв російської агресії", - зазначив Шмигаль.

Міжнародний реєстр збитків – це цифрова платформа. Заяви прийматимуть через мобільний застосунок "Дія". Для подачі заяви потрібно заповнити електронну форму, надати особисті дані та відповідні докази (документи, записи, заяви, фотографії, відео або інші матеріали, що підтверджують збитки).

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті