За минулу добу зафіксовано 137 бойових зіткнень

Як повідомляє Генштаб, противник завдав 59 авіаційних ударів, скинув 111 керованих бомб, здійснив 6009 обстрілів, з яких 105 — із реактивних систем залпового вогню, а також застосував 4615 дронів-камікадзе.

Авіаційні удари ворог наносив по районах Великомихайлівки та Тихого Дніпропетровської області, Новомиколаївки, Новоданилівки, Юльївки Запорізької області, а також Козацького на Херсонщині.

Сили оборони завдали ударів по шести районах зосередження ворога, знищивши особовий склад, техніку, засоби протиповітряної оборони та артилерійські системи.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося дві атаки ворога, який завдав десять авіаударів, скинув 20 керованих бомб та здійснив 293 обстріли, зокрема 10 із реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку українські війська відбили чотири атаки в районі Вовчанська.

На Куп’янському напрямку зафіксовано вісім атак ворога, атаки відбиті поблизу Радьківки, Кіндрашівки, Петропавлівки, Степової Новоселівки та Нової Кругляківки.

На Лиманському напрямку ворог здійснив 19 атак, намагаючись просунутись у районах Карпівки, Колодязів, Греківки, Торського, Шандриголового й Дронівки.

На Сіверському напрямку українські воїни відбили п’ять атак, противник намагався потіснити позиції біля Григорівки, Виїмки та Верхньокам’янського.

На Краматорському напрямку відбулося шість боєзіткнень, ворог намагався просуватись у районах Новомаркового, Часового Яру та у бік Білої Гори.

На Торецькому напрямку ворог здійснив вісім атак у районах Диліївки, Торецька, Олександро-Калинове, Катеринівки, Русиного Яру та Плещіївки.

На Покровському напрямку відбито 42 штурмові та наступальні дії ворога у районах Полтавки, Володимирівки, Затишка, Кучерова Яру, Никанорівки, Червоного Лиману, Миролюбівки, Сухецького, Чунишина, Звірового, Котлиного, Горіхового, Дачного та Федорівки.

На Новопавлівському напрямку сили оборони відбили 33 атаки поблизу Зеленого Гаю, Вільного Поля, Темирівки, Філії, Маліївки, Мирного, Олександрограда, Воскресенки, Шевченка та Ольгівського.

На Гуляйпільському напрямку ворог здійснив дві атаки у районі Малинівки.

На Оріхівському напрямку агресор атакував Кам’янське та напрямок Малої Токмачки, відбито чотири наступальні дії.

На Придніпровському напрямку зафіксовано чотири невдалі спроби наступу ворога.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

Українські захисники завдають ворогу значних втрат у живій силі та техніці, підриваючи його наступальний потенціал у тилу.

 

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
10.08.2025
14:22

"Водні процедури" ватажка "ДНР" у Кремлі та "прозріння" Z-"воєнкорів". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, виклик ватажка "ДНР" на килим у Кремль посів гідне місце в інформаційному порядку денному ЗМІ окупованого Донбасу. Більш-менш провладні ресурси намагалися представити спілкування Пушиліна з Путіним як факт визнання "республіки"...
Світ
07.08.2025
13:12

Нестійкий Трамп. Віткофф, мита та тренд на заморозку війни протягом 8-10 місяців

Вчорашній візит Віткоффа до Путіна і заяви з Вашингтона, що послідували після нього, не відповіли на головне питання - що відбудеться 8 серпня, після закінчення терміну, відведеного Трампом Москві на «угоду» з Україною?
Світ
06.08.2025
09:00

«Не можна виключати домовленостей за якимись іншими напрямками». Російські ЗМІ про Україну

«На жаль, раз за разом сподівання оберталися розчаруваннями, а позитивний політико-психологічний ефект від багатообіцяючих місій Віткоффа незмінно виявлявся більш ніж ефемерним, швидко розвіюючись у морозному повітрі поточних геополітичних реалій»
Всі статті