За минулу добу росіяни вбили 3 жителів Донеччини, ще 14 - поранено

За минулу добу росіняи вбили 3 жителів Донеччини, ще 14 - поранено. Про це повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін 29 травня.

"За 28 травня росіяни вбили 3 жителів Донеччини: 2 у Торецьку і 1 у Селидовому. Ще 14 людей в області за добу дістали поранення", - написав він.

У Курахівській громаді пошкоджено 4 будинки у Гострому і будинок у Курахівці. У Селидовому 1 людина загинула і 1 поранена; зруйновано будинок, пошкоджено 10 будинків і крамницю. 

У Краматорську пошкоджено будинок і нежитлову споруду. В Олексієво-Дружківці поранено 7 людей, пошкоджено близько сотні будинків. У Костянтинівці поранено людину, пошкоджено 8 багатоповерхівок, 3 інфраструктурні об'єкти та підприємство. 

У Часовоярській громаді пошкоджені 5 приватних будинків, багатоповерхівка і нежитлова будівля. У Торецьку 2 людини загинули і 3 поранені; пошкоджено 6 багатоповерхівок, 6 адмінбудівель та 2 інфраструктурні об'єкти. 

Також у Північному пошкоджено 18 будинків. У Сіверську пошкоджено будинок і адмінбудівлю.

Всього за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 165 людей, у тому числі 15 дітей.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті