За минулу добу на фронті відбулось 88 бойових зіткнень - Генштаб ЗСУ

На фронті за минулу добу відбулось 88 бойових зіткнень, загалом ворог завдав три ракетних та 22 авіаційних ударів, здійснив 53 обстріли з РСЗВ по позиціях українських військ та населених пунктах. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 3 грудня.

Окупанти завдали авіаційних ударів по Козачій Лопані, Петропавлівки (Харьківська область), Щербинівці, Авдіївці та Побєді (Донецька область).

Від артилерійських обстрілів постраждали понад 100 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей.

Як повідомлялось раніше, росіяни обстріляли прикордоння Чернігівської області, постраждала сім'я з дитиною.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті