За минулу добу ліквідовано понад 1100 окупантів

Сили оборони України за минулу добу знищили 1120 загарбників, збільшивши таким чином загальні втрати у живій сили країни-агресора до 336 230 осіб. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 7 грудня.

Також українські захисники спалили 18 танків, 26 бойових броньованих машин, 21 артилерійську систему, 33 БпЛА оперативно-тактичного рівня, 1 крилату ракету, 29 одиниць автомобільної техніки та цистерн з ПММ та 3 одиниці спеціальної техніки.

Як повідомлялось раніше, ЗСУ влаштували "погану добу" для окупантів на Таврійському напрямку.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті