Для кого до Москви викликали літак-реанімацію з Нюрнберга - зʼявилася ще одна версія

Приватний літак-реанімація "Bombardier Challenger 604", який  вилетів з Німеччини у Внуково (Москва) і одразу повернувся до Нюрнберга два дні тому, можливо, знадобився для "улюбленого" віолончеліста путіна Сергія Ролдугіна. Про це пише телеграм-канал ВЧК.ОГПУ.

"Все більше чаша терезів схиляється до версії, що літак-реанімація доставляв із Москви до Німеччини віолончеліста Сергія Ролдугіна, якого називають "гаманцем Путіна". Джерело ВЧК-ОГПУ розповіло, що в Німеччині зараз перебуває дружина Ролдугіна, з нею спілкувалися кілька співрозмовників", - йдеться у повідомленні.

Журналісти додають, що вчора, 6 березня, особистий телефон Ролдугіна, його дружини та директора не відповідали.

Також зазначається, що саме днями з'являлася інформація про різке погіршення стану здоров'я віолончеліста Сергія Ролдугіна, який вважається власником активів, які насправді належать путіну та його близькому оточенню.

Раніше повідомлялося, що  ніби-то реанімаційний літак забирав із Москви улюбленого співака путіна Миколу Расторгуєва для лікування в Нюрнберзі.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті