Для кого до Москви викликали літак-реанімацію з Нюрнберга - зʼявилася ще одна версія

Приватний літак-реанімація "Bombardier Challenger 604", який  вилетів з Німеччини у Внуково (Москва) і одразу повернувся до Нюрнберга два дні тому, можливо, знадобився для "улюбленого" віолончеліста путіна Сергія Ролдугіна. Про це пише телеграм-канал ВЧК.ОГПУ.

"Все більше чаша терезів схиляється до версії, що літак-реанімація доставляв із Москви до Німеччини віолончеліста Сергія Ролдугіна, якого називають "гаманцем Путіна". Джерело ВЧК-ОГПУ розповіло, що в Німеччині зараз перебуває дружина Ролдугіна, з нею спілкувалися кілька співрозмовників", - йдеться у повідомленні.

Журналісти додають, що вчора, 6 березня, особистий телефон Ролдугіна, його дружини та директора не відповідали.

Також зазначається, що саме днями з'являлася інформація про різке погіршення стану здоров'я віолончеліста Сергія Ролдугіна, який вважається власником активів, які насправді належать путіну та його близькому оточенню.

Раніше повідомлялося, що  ніби-то реанімаційний літак забирав із Москви улюбленого співака путіна Миколу Расторгуєва для лікування в Нюрнберзі.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті