За добу вражено 5 районів зосередження живої сили ворога, відбулося 44 бойових зіткнення - Генштаб ЗСУ

Українські захисники уразили 5 районів зосередження живої сили окупантів. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ 16 травня у вечірньому зведенні.

"Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Протягом доби відбулось 44 бойових зіткнення на зазначених ділянках фронту. В епіцентрі бойових дій і надалі залишаються Бахмут та Мар’їнка", - зазначають у Генштабі.

Авіація Сил оборони за добу завдала 13 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки противника, а також 3 - по зенітно-ракетних комплексах противника. 

Протягом цієї доби наші захисники знищили 1 іранський ударний БпЛА “Shahed” та 2 розвідувальних дрони.

Підрозділи ракетних військ і артилерії в той же час уразили 5 районів зосередження живої сили, 3 станції радіоелектронної боротьби, 2 склади боєприпасів противника та 1 пункт паливно-мастильних матеріалів окупантів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Країна
07.04.2026
20:40

Сергій Гармаш: Добровільний вихід ЗСУ з Донбасу стане легітимізацією анексії РФ

Теоретичне захоплення РФ Краматорська-Слов’янська через рік на тлі погіршення життя росіян, наростання проблем у російській економіці і втрати щонайменше 300 тисяч особового складу… Чи буде це розглядатися як перемога? А якщо Україна не зупиниться...
Луганськ
06.04.2026
12:20

Щоденник матері 18-річного добровольця: собаки/кішки й автівки як обов'язкова атрибутика

Борода, собаки/кішки й авто – обов'язкові атрибути українського військового, а як же. А, ще татуювання… Татуювань поки ніби не планує. Або теж – мовчить.
Всі статті