За добу росіяни поранили 6 жителів Донеччини

Всього за добу росіяни 22 рази обстріляли населені пункти Донеччини. Про це повідомив очільник Донецької області Вадим Філашкін 15 березня.

Волноваський район: в Андріївці-Клевцовому Комарської громади пошкоджено 3 будинки і церкву.

Покровський район: у Мирнограді поранено 2 людини, пошкоджено 9 будівель і авто.

Краматорський район: у Лимані пошкоджено будинок, у Закітному — 6, у Зарічному — 1. У Довгій Балці Іллінівської громади поранено людину. У Костянтинівці поранено 2 людини, пошкоджено 36 приватних будинків, багатоповерхівку, адмінбудівлю, 4 лінії електропередач, 2 газогони і авто.

Бахмутський район: у Сіверську поранено людину, пошкоджено 8 будинків.

З лінії фронту евакуйовано ще 309 людей, у тому числі 67 дітей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті