За добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донеччини: поранено 2 людини, пошкоджено понад 10 житлових будинків

За добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донеччини: поранено 2 людини, пошкоджено понад 10 житлових будинків. Про це 2 березня повідомляє Донецька ОВА.

Волноваський район. У Новоукраїнці Вугледарської громади пошкоджено 4 будинки.

Покровський район. У Мар'їнській громаді з артилерії обстріляні Красногорівка, Костянтинівка, Катеринівка і Антонівка. У Берестках Курахівської громади пошкоджено 4 будинки.

Краматорський район. У Лиманській громаді пошкоджено будинок у Зарічному. У Костянтинівській громаді перебито лінію електропередач.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджено будинок і 4 гаражі. У Сіверську поранено 2 людини, пошкоджено 3 приватні будинки і багатоповерхівку. У Званівській громаді обстріляні Переїзне і Верхньокам'янське.

Також повідомляється, що з лінії фронту за добу евакуйовано 544 особи, у тому числі 57 дітей.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті