За добу рашисти здійснили 67 обстрілів Херсонщини, випустивши понад 270 снарядів - ОВА

За минулу добу противник здійснив 67 обстрілів Херсонщини, випустивши 272 снаряди з мінометів, артилерії, РСЗВ, танків, авіації та БпЛА, в тому числі 2 типу "Shahed". Про це вранці 30 січня повідомив у Телеграм голова ОВА Олександр Прокудін.

За його словами, російські військові поцілили  у житлові квартали населених пунктів області; "шахедами" атакували територію та споруду підприємства у Херсонському районі.

"Через російську агресію одна людина загинула, ще одна дістала поранення", - повідомив глава області.

Начальник міської військової адміністрації Херсона Роман Мрочко повідомив, що за минулу добу російські війська 13 разів обстріляли населені пункти Херсонської міської територіальної громади та використали для цього 64 снаряди.

"Ураження зафіксовані в Херсоні, Садовому,  Придніпровському, Антонівці та Комишанах", - констатував Мрочко.

Як повідомлялося, на Миколаївщині через удар російського БПЛА згоріла вантажівка з насінням соняшника, водій госпіталізований.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Всі статті