За добу рашисти завдали 213 ударів по 11 населених пунктах Запоріжжя

За добу рашисти завдали 213 ударів по 11 населених пунктах Запоріжжя. Про це у Телеграм повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

"Загарбники гатили по Запорізькій області з усіх видів озброєння. Через ворожі атаки одна людина загинула, троє - поранені. 151 артобстріл прийшовся по території Оріхова, Новоданилівки, Малинівки, Малої Токмачки, Плавнів, Степногірська та інших прифронтових міст і сіл", - повідомив глава області.

За його словами, окупанти здійснили ракетний удар по Малишівці, 8 РСЗВ-обстрілів Новоандріївки, Малої Токмачки й Роботиного, 42 БПЛА-атаки по Гуляйполю, Малинівці, Малій Токмачці, Новоданилівці та Роботиному, і вгатили 11 авіаснарядами по Оріхову, Малій Токмачці, Роботиному, Новоданилівці й Малинівці.

"Надійшло 11 повідомлень про руйнування житлових будинків та об'єктів інфраструктури", - констатував Федоров.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Всі статті