За добу поліція Донеччини задокументувала 10 воєнних злочинів росії

За мнулу добу поліція Донеччини задокументувала 10 воєнних злочинів росії, попередньо – без постраждалих. Про це повідомляє у Телеграм Нацполіція 17 лютого.

Як повідомляється, зазнали ударів міста Авдіївка, Курахове, Сіверськ, села Ласточкине, Орлівка, Сокіл.

Пошкоджено 6 цивільних об’єктів – житловий будинок, гараж, критична інфраструктура.

Авіаудар завдали російські війська по Орлівці – зруйнували приватну оселю.

Інформації про постраждалих на цей час не надходило.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 166 людини, з початку обов’язкової евакуації – 106 331 особу, серед них 14 406 – діти, 5 410 - люди з інвалідністю. 

Нагадаємо, за добу 15 лютого окупанти 14 разів атакували цивільних на Донеччині - вбили людину, трьох осіб поранили, руйнувань зазнали 55 цивільних об’єктів.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті