За добу обстрілів у Торецьку пошкоджено 12 будинків - Кириленко

За минулу добу в Торецьку на Горлівському напрямку Донецької області один мирний житель дістав поранення, 12 будинків зазнали руйнувань. Про це у Телеграм повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

Також, за інформацією Кириленка, ворог обстріляв Костянтинівку зі "Смерчів" - пошкоджено чотири будинки та два гаражі, а в Щербинівці постраждали два будинки. Тим часом у Часовоярській громаді знищено один будинок і ще три пошкоджено.

Крім того, зазначається, що вранці росіяни атакували безпілотником Слов'янську громаду, обійшлося без постраждалих.

Тим часом Вугледар, Волноваського напрямку, зазнав 17 обстрілів та одного удару дроном-камікадзе, а в Новоукраїнці пошкоджено будинок і господарську споруду, тоді як у Великій Новосілці дві вулиці обстріляно з "Ураганів", інформація про жертв не надходила.

На Донецькому напрямку в Курахівській громаді обстріляно Курахове, Курахівку і Трудове, обсяги збитків встановлюються.

Крім цього, на Лисичанському напрямку пошкоджень зазнали два будинки в Сіверську й один будинок у Званівці. Як повідомив Кириленко, Лиманську громаду обстріляли вісім разів.

Нагадаємо, українські військові знищили за добу 19 серпня 460 окупантів. 

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті