За добу на Харківщині через агресію РФ загинули четверо цивільних, ще 33 – поранені

За добу на Харківщині через агресію РФ загинули четверо цивільних, ще 33 – поранені. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

Вчора унаслідок обстрілу ФАБ-250 у Салтівському районі Харкова пошкоджені 16 будинків. Загинули 2 людини, постраждали 5 людей.

Перед цим у Харкові унаслідок обстрілу КАБ частково зруйнована виробнича будівля цеху підприємства, 1 приватне домоволодіння та 30 автомобілів. Постраждали 28 людей (із них 1 дитина 16 років).

Близько півночі у с. Борівська Андріївка унаслідок обстрілу КАБ горів будинок та 2 господарчі споруди. Загинув 33-річний чоловік.

Біля 22:27 у м. Куп'янськ через обстріл попередньо КАБ частково зруйнована складська будівля.

У с. Кругляківка Куп'янського району близько 18:26 унаслідок підриву на невідомому вибуховому предметі загинула 77-річна жінка.

Близько 18:00 у с. Безруки через обстріл горіла трава на площі 100 м², пошкоджено приватний будинок. 

У с. Черкська Лозова унаслідок обстрілу КАБ пошкоджено будинок.

Також ворожий влучив у КАБ в лісозмугу в Харківському районі. Без руйнувань та постраждалих.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Світ
19.11.2025
15:24

«Якщо Єрмак не піде...». Російські ЗМІ про Україну

...Якщо Єрмак не піде, Арахамія спонукає частину депутатів до виходу з фракції, «Слуга народу» втратить більшість, кабінет Юлії Свириденко автоматично піде у відставку і відкриється можливість для створення «уряду національного порятунку»...
Світ
17.11.2025
19:00

Чим Орбан «купує» угорців, і до чого тут Україна

Осідлавши «мирний» порядок денний, ФІДЕС переконала більшість угорців, що вона за мир, а опозиція намагається втягнути Угорщину у війну. Не скупився Орбан і на щедрі соціальні обіцянки.
Всі статті