За добу на фронті зафіксовано 62 бойових зіткнення, на Лиманському напрямку відбито 14 атак - Генштаб

Протягом доби зафіксовано 62 бойові зіткнення, на Лиманському напрямку відбито 14 атак окупантів, на Бахмутському - 12, на Авдіївському - 10. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні 22 квітня.

Як повідомляється, на Куп'янському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів. На Лиманському напрямку Силами оборони відбито 14 атак поблизу Новоєгорівки, Серебрянського лісництва на Луганщині та населених пунктів Терни і Торське Донецької області. На Бахмутському напрямку ЗСУ відбили 12 атак поблизу населених пунктів Золотарівка, Спірне, Виїмка, Часів Яр, Іванівське, Кліщіївка, Андріївка Донецької області.

На Авдіївському напрямку українськими захисниками відбито 10 атак біля населених пунктів Новобахмутівка, Семенівка, Уманське, Яснобродівка та Нетайлове Донецької області.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Георгіївка, Новомихайлівка, Урожайне Донецької області, де ворог 12 разів намагався прорвати оборону українських захисніків.

На Оріхівському напрямку ворог за підтримки авіації один раз атакував позиції ЗСУ у районі Старомайорського Донецької області.

На Херсонському напрямку ворог здійснив 4 безуспішні атаки на позиції ЗСУ у районі населеного пункту Кринки Херсонської області.

Як повідомлялося, союзники України зустрінуться у форматі "Рамштайн" вже наприкінці тижня.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті