За добу ліквідовано ще понад 900 окупантів

Ще 910 окупантів ліквідовано протягом минулої доби. Про це повідомив Генштаб ЗСУ 9 лютого.

"Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 09.02.24 орієнтовно склали: особового складу - близько 393290 (+910) осіб", - сказано в повідомленні.

Крім того, знищено:

танків - 6385 (+2) од.,

бойових броньованих машин - 11921 (+22) од.,

артилерійських систем - 9435 (+24) од.,

РСЗВ - 981 (+1) од.,

БПЛА оперативно-тактичного рівня - 7209 (+18),

крилатих ракет - 1881 (+1),

спеціальної техніки - 1509 (+4).

Раніше повідомлялось, що ЗСУ за добу знищили понад 900 окупантів та гелікоптер.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті