За добу 14 тисяч російських окупантів заявили про бажання стати новими управлінцями - Путін обіцяв довірити Росію учасникам "СВО"  

Понад 14 тисяч заявок на участь в освітній програмі "Час героїв" подано за першу добу їх прийому. Про це повідомляють на сайті програми.

Старт кадровій програмі дав Володимир Путін кадровій програмі під час свого звернення до Федеральних Зборів РФ 1 березня. За його словами, взяти участь у програмі підготовки управлінських кадрів зможуть учасники "СВО" з вищою освітою та управлінським досвідом". "Таким людям... можна довірити Росію", - зазначив він.

"Уже перша доба набору учасників засвідчила, наскільки затребувана нова ініціатива Президента Росії", - прокоментував реакцію на оголошення про набір у нові управлінці ректор Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Олексій Комісаров.

"Серед професійних військовослужбовців багато тих, хто має лідерські якості, високий управлінський потенціал. Програма "Час героїв" дає всім їм унікальну можливість для зростання і розвитку, для реалізації себе в служінні Росії вже в новій якості - в мирному житті", - додав він.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті