За час повномасштабного вторгнення РФ Канада прийняла понад 210 тисяч біженців із України

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну до Канади прибули понад 210 тисяч українських біженців. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на дані прикордонного агентства Канади.

Зазначається, що за програмою "Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки" (CUAET), яку створили у березні 2023 року, до Канади прибули 210 178 українців.

Програма надає право українським біженцям на термінове отримання трирічного дозволу на роботу й проживання у Канаді, а також фінансову допомогу та тимчасове безкоштовне поселення.

Загалом уряд Канади отримав майже 1,2 млн заявок на цю візу, з яких уже затвердив понад 936 тисяч. Прийом нових заявок на цю програму вже закрито, а власники візи мусять до кінця березня приїхати до Канади, аби скористатися нею.

Нагадаємо, Польща продовжила дію тимчасового захисту для українців до 4 березня 2025 року. 

Як повідомлялося, українці можуть замовити доставку водійського посвідчення вже з 17 країн Європи. 

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті