З'явились кадри з місця падіння російського літака дальньої розвідки А-50 у Краснодарському краї

Супутникові кадри з місця катастрофи російського літака дальньої розвідки А-50, який упав у Краснодарському краї 24 лютого, розмістило "Радіо Свобода" 27 лютого. 

"Місце катастрофи літака А-50 на супутникових знімках. На зроблених із космосу знімках хутора Трудова Вірменія в Краснодарському краї, де 24 лютого впав російський літак дальньої радіолокаційної розвідки А-50, видно сліди пожежі, що охопила площу приблизно в 4500 квадратних метрів", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що, за версією України, літак було збито в результаті спільної операції Головного управління розвідки і Повітряних сил України. Російські ж джерела стверджували, що причиною катастрофи став "дружній вогонь". Міністерство оборони РФ повідомлення про падіння літака не коментувало.

"Це вже другий А-50, що впав у районі Азовського моря з початку 2024 року", - йдеться також у повідомленні. 

Як стверджує глава ГУР України Кирило Буданов, після катастрофи 24 лютого у ПКС Росії залишилося всього 6 таких літаків.

Раніше повідомлялось, що 27 лютого було збито другий за день російський літак Су-34, знов на Східному напрямку.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті