З'явилося відео з дівчиною з Горлівки, яка спалює стрічку в кольорах прапора РФ

У Мережі з'явилося відео, на якому 19-річна мешканка окупованої Горлівки під звуки гімну України спалює стрічку в кольорах російського прапора. Місцеві Телеграм-канали поширили його після того, як дівчина була затримана за свій вчинок окупаційними "правоохоронцями".

"А ось і відео, де 19-річна горлівчанка спалює стрічку в кольорах прапора РФ", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в окупованій Горлівці "поліція" затримала 19-річну дівчину, яка підпалила стрічку в кольорах прапора РФ і зняла відповідне відео.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті