З'явилася інформація про самогубство "Z-воєнкора" на прізвисько "Мурз". Не зійшовся характером із Соловйовим

"Z-військкор" Андрій Морозов "Мурз", ймовірно, наклав на себе руки. Такий висновок можна зробити з його останніх постів у Телеграм.

"З 21 лютого 2024 року ви можете сміливо говорити всім, хто вам зателефонує, що я у вас не служу, і жодних проблем зі мною немає. Не мучте себе, товаришу полковнику, я такий самий солдат, як і всі ваші інші солдати. Я загинув у бою. Друзі! Не сумуйте про мою смерть. Давайте я позбавлю вас від пишних промов на похороні, скажу все сам. Просто закопайте мене на цвинтарі в Кіровську (ЛНР), поруч із солдатами батальйону "Привид", - пише він.

Російські ЗМІ повідомляють, що останнім часом у Мурзи був серйозний конфлікт із Міноборони РФ, а також із VIP-пропагандистом Володимиром Соловйовим та іншими придворними журналістами.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті