Z -"воєнкор" опублікував відео "зухвалого штурму" російськими військами позицій ЗСУ під Вугледаром, який насправді був навчальним боєм на полігоні

Z-«воєнкор» Юрій Гагарін опублікував відео «зухвалого штурму» російськими військами позицій ЗСУ під Вугледаром, який на перевірку виявився навчальним боєм на полігоні. 

Цей ролик підхопили численні ресурси в соціальних мережах. «Так виглядає один зі штурмів ЗС РФ під Вугледаром. Швидко і зухвало. Звичайно, після попередньої артпідготовки», - написав, наприклад, бойовик і пропагандист “ДНР” Данило Безсонов. 

Однак найуважніші Z-блогери визначили, що на відео зображений зовсім не «зухвалий штурм» українських позицій, а навчальний бій на полігоні окупантів. 

«Навіщо Юрій Гагарін показує відео тренування бійців і видає це за кадри реального штурму одному богу відомо»; »Якось мигцем глянув на це відео вчора. Ще подумав якась х*йня відбувається. Не став вдаватися в подробиці. А тут он воно що. Виявляється повний тезка знаменитого космонавта коментує відео тренування бійців і все це підписано під реальний штурм»; »Це, звичайно, фіаско, але обивателю зайде. А ось іншим на потіху, зокрема й противнику», - не оцінили вони патріотичний порив свого колеги.

Згідно з даними геолокації, «битва» проходила більш ніж за 100 км від Вугледара - поблизу селища Дерсове в Тельманівському районі Донецької області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Донбас
04.12.2025
11:41

«Військові зроблять те, що їм накажуть» - офіцер-донеччанин про «виведення військ з Донбасу» та проблеми ЗСУ

Якщо, не дай Боже, так станеться, то це буде максимальною дурістю, яка тільки може бути. Я не вірю, що таке може статися. Вивести звідси військових – це добровільно відмовитись від своєї території.
Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Всі статті