"Z-військори" показали зруйнований міст через річку Сейм у Курській області РФ

У російських соцмережах повідомляють, що нібито ЗСУ зруйнували міст через річку Сейм у Глушківському районі Курської області. Про це пише низка військових пабліків РФ 16 серпня.

За твердженням "z-воєнкорів", по мосту нібито були випущені ракети HIMARS.

Mash пише, що це сталося в тому ж місці, де сьогодні "після прямого влучення снаряда в автомобіль" загинули двоє пропагандистів кремлівського "Народного фронту".

Як пише "Медіазона", внаслідок удару по мосту обрушився один із прольотів — частина Глушківського району, включаючи Теткіно, Попово-Лежачі та Волфіно, виявилася відрізаною.

«Міст через річку Сейм знищено ЗСУ. Також противник завдає ударів мостом у селі Званне Глушківського району», — написав Z-блогер Роман Альохін. На його думку, ЗСУ перейшли «до реалізації плану захоплення ділянки Глушківського району річкою Сейм».

Як відзначають «Важливі історії», Сейм є найважливішою артерією логістики російських збройних сил під час боїв у Курській області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Донбас
12.10.2025
19:12

Педагогіка особливого призначення. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Як відомо, в «молодих республіках» вічне свято: день прапора, день Росії, день «референдуму»... Минулого тижня місцеві ЗМІ активно відгукнулися на день народження російського диктатора і на справді значуще свято - День вчителя. Надто солодкий потік...
Всі статті