"Z-військкор" Мурз наклав на себе руки через цькування, яке почалося після критики ним командування "СВО" та оприлюднення втрат окупантів під Авдіївкою

"Z-військкор" і бойовик НЗФ "Призрак" Андрій Морозов (Мурз) наклав на себе руки через цькування, яке почалося після критики ним командування "СВО" та оприлюднення втрат окупантів під Авдіївкою. Це випливає з коментарів його колег і передсмертних постів самого Мурза.

За словами Морозова, командування "СВО" змусило його видалити публікацію про втрати окупаційного корпусу в Авдіївці.  "Z-военкор" із посиланням російських військових писав, що армія РФ вбитими втратила 16 тисяч осіб і 300 одиниць бронетехніки. Втрати ЗСУ, журився він, у рази менші.  

Придворні пропагандисти обізвали Мурза "диванним воїном", а МО РФ нібито пригрозило позбавити постачання і безпілотників підрозділ, у якому він служить. 

Зокрема, його цькували співробітники ВГТРК Армен Гаспарян і Юлія Вітязева. Вони назвали його пост "пораженським висєром", який "тягне на фейки і наклеп на адресу МО РФ". Виступив проти Мурзи і VIP-пропагандист Володимир Соловйов, якого Морозов назвав ватажком "політичних повій".

Недоброзичливці, написав він у передсмертному пості, бояться "самі приїхати і натиснути на курок", тому "Z-військкор" убив себе сам.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті