З України до Франції евакуювали трьох левів, які постраждали від війни

З України до Франції евакуювали трьох левів, які постраждали від війни. Про це повідомляє Телеграм-канал BILD на русском.

Зазначається, що в п'ятницю лев і дві левиці з України прибули до французького зоопарку в Арне-су-Вітто в Бургундії. Атлас, Луладжа і Королева провели в дорозі 90 годин.

Раніше леви перебували у приватній власності, що законно в Україні. Лева віком 2,5 року виростили в Київській області, але він став занадто агресивним. У нього надмірна вага - майже 300 кг. Дворічні левиці прибули зі Східної України, їхні попередні господарі залишили їх, коли тікали від війни.

Повідомляється, що в Київській області залишається ще левиця Юна (на фото), яка отримала контузію під час ракетного обстрілу 2 січня. Російська ракета впала за 300 метрів від її вольєра. Після цього вона перестала вставати на лапи, ледве повзала, практично не їла. Зараз їй краще, вона проходить реабілітацію. Юну також планується відправити за кордон, коли хто-небудь погодиться її прийняти.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті