З росії вивели 59 літаків і вертольотів, частину з них використовували у війні на боці України - росЗМІ

ФСБ провела обшуки в Росавіації за фактом виведення 59 літаків і вертольотів із РФ, частина з яких у підсумку використовувалася "для надання західної допомоги Україні". Про це з посиланням на "два джерела, близькі до правоохоронних органів" і мінтранс РФ пише російське пропагандистське ЗМІ 12 лютого.

Зазначається, що три вертольоти Мі-8 брали участь у бойових діях на боці України, а літаки Іл-76 здійснювали рейси з вимкненими відповідачами, що дає змогу приховувати інформацію про маршрути, за якими борт перевозить вантажі.

Телеграм-канал "The Moscow Times" з посиланням на джерело в Мінтрансі РФ зазначає, що співробітники Росавіації виводили техніку з Держреєстру цивільних повітряних суден РФ без повного комплекту документів, а також надавали суперечливу і недостовірну інформацію про перебування бортів за межами РФ.

"З 59 незаконно виведених з-під російської юрисдикції повітряних суден 36 було продано. Покупцями 21 борту стали резиденти держав, що не входять до ЄАЕС (Євразійський економічний союз - ред.), вісім із яких було реалізовано в "недружні" країни. При цьому судна вилітали з Росії під приводом чартерних рейсів або інших програм і мали повернутися назад, підкреслив співрозмовник у Мінтрансі. За його словами, ні тимчасового, ні постійного вивезення бортів не оформляли", - уточнює "The Moscow Times".

Раніше повідомлялося, що знайдено тіла трьох членів екіпажу російського вертольота Мі-8, що розбився в Карелії.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті