З Росії до Криму через «ДНР» тепер їде ще більше вантажівок: окупанти облаштували для них КПП «Весело-Вознесенка»

Окупанти похвалилися зростанням пропускної спроможності незаконного пункту пропуску між окупованою частиною Донеччини та Ростовською областю РФ «Весело-Вознесенка», яку збільшено до 15 тисяч автомобілів на добу. Про це 21 травня повідомили місцеві пропагандисти.

«Завершено модернізацію АПП Весело-Вознесенка на адміністративному кордоні ДНР і Ростовської області. У результаті проведеної модернізації автомобільного пункту пропуску Весело-Вознесенка на адміністративному кордоні Донецької народної республіки і Ростовської області тепер виїхати на сухопутний коридор до Криму можна без черг і заторів. Тут можуть проходити до 15 тисяч автомобілів на добу", - ідеться в повідомленні.

У сюжетах колаборантів ідеться, що основним транспортом, який їде цим сухопутним коридором, є великовантажні фури. Але кілька смуг залишаються і для цивільних автомобілів.

Окупанти також повідомляли, що в пунктах пропуску на «адміністративних кордонах із возз'єднаними суб'єктами» встановлено сучасні блок-модулі. Тринадцять із них було встановлено у Весело-Вознесенці.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті