З російської Держдуми погрожують "допомогти грузинам військами проти варварів" - важливе за ніч

- Ворог знову ударив по Тернополю. Частина міста без електрики.

- Ворог атакував об'єкт енергетичної інфраструктури на Рівненщині, обійшлось без постраждалих.

- Агресор двічі обстріляв Нікополь - спочатку з "Градів", потім – з важкої артилерії.

- У Тбілісі тривали протести. Голова комітету у справах СНД Держдуми РФ Леонід Калашников заявив, що «Росія готова допомогти грузинам військами проти варварів».

- Міноборони РФ відзвітувало про знищення протягом ночі одного українського безпілотника - над територією Брянської області.

- У Чорному морі присутній один російський корабель, який є носієм крилатих ракет "Калібр", в Азовському морі ворожі кораблі відсутні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк
08.02.2026
17:46

Як в окупованому Донецьку незграбно намагалися згадати забуті імена «билинних героїв республіки». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу намагалися викликати у жителів «республіки» почуття гордості за те, що «русский мир» зробив з колись квітучим регіоном, героїзували відвертих бандитів і вчили любити Батьківщину. Вийшло не дуже – кілька...
Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Всі статті