З рашистського полону повернулися додому 1762 особи - Зеленський

Всього з 24 лютого 2022 року Україна повернула додому з російського полону 1762 українці та українки. Про це у своєму вечірньому відеозверненні заявив президент України Володимир Зеленський 4 лютого. 

"Є хороша новина: ще 116 українців звільнено з російського полону. З них 114 – рядові та сержанти, двоє – офіцери. Воїни нашої армії, Національної гвардії, тероборони, ВМС, прикордонники, ДСНС", - сказав він.

За його словами, "ми постійно працюємо для того, щоб повернути додому всіх наших людей, які утримуються в російській неволі. І я щасливий – щоразу, коли це вдається".

"Усього від 24 лютого нашій команді вдалося повернути вже 1762 українця та українок з російського полону. І я дякую також усім, хто задіяний у допомозі цим нашим людям після їх повернення", - сказав президент.

Нагадаємо, раніше Зеленський подякував підрозділам, що поповнюють обмінний фонд. 

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті