З прифронтової Макіївки на Луганщині евакуювали тіло загиблого мешканця й усю його родину

Поліцейські евакуювали тіло загиблого мешканця прифронтової Макіївки Луганської області та всю його родину 23 січня. Про це повідомила поліція Луганщини в Телеграм.

"Внаслідок вчорашнього ворожого обстрілу по деокупованій Макіївці загинув 43-річний чоловік. Також через обстріли пошкоджено житловий будинок. Прибувши до села, під час евакуації тіла загиблого та документування воєнних злочинів окупантів, поліцейські стали об'єктом стеження дронів росіян", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що поліцейським вдалося вмовити родину загиблого евакуюватися - наразі 62-річні батьки та 41-річний  брат знаходяться вже на Донеччині.

Раніше повідомлялось, що росіяни вбили мешканця прифронтової Макіївки на Луганщині, де лишається кількадесят людей.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті