"Z-пропагандисти" здали на "підвал" дівчину в окупованому Бердянську за українську фразу

"Z-пропагандисти" самовикриваються в геноциді українців на окупованих територіях. Одну з таких історій з окупованого Бердянська було розказано в прямому ефірі, - повідомив блогер Денис Казанський.

"Російський Z-блогер Кирило Федоров разом із другом смакує історію про те, як вони здали на підвал дівчину з Бердянська, яка працювала на заправці і поговорила з ними українською мовою. Вся її вина полягала в тому, що вона сказала російським нацистам українську фразу "прикладайте картку"", - коментує відео блогер.

"Те, що російські Z-патріоти знаходять особливе задоволення в тому, щоб мучити беззахисних жінок - давно не секрет. Це вони і в Росії регулярно роблять. Головне в цих словах те, що вони доводять - на окупованих територіях України відбувається геноцид. Окупанти переслідують і мучать людей навіть не за вчинки чи політичні погляди, а просто за сам факт належності до українського народу. Говориш українською, є українцем - ось такі садисти заберуть тебе на підвал, катуватимуть і радісно вихвалятимуться цим на своїх стрімах, знаючи, що в Росії їм за це нічого не буде. Комусь ще потрібні докази, що геноцид у Бучі, Ізюмі, Херсоні - не фейк? Просто дивіться російських Z-патріотів. Вони самі в усьому охоче зізнаються", - зазначив Казанський.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті