З полону повернулися сержанти Луганського прикордонного загону Тарас Тимчій і Василь Шимон

"Сьогодні під час обміну військовополонених вдалося повернути 205 захисників Сил оборони України, зокрема двох прикордонників Луганського загону", - повідомила Луганська ОВА в соцмережах 6 травня.

Зазначається, що сержант Тарас Тимчій служив у прикордонній комендатурі швидкого реагування "Щастя". Потрапив у полон 1 березня 2022 року в районі села Смолянинове, Луганської області. Його затримали окупанти під час виходу з оточення та понад 3 роки утримували за ґратами.

Сержант Василь Шимон служив у 3 прикордонній комендатурі, потрапив у полон 14 січня 2024 року внаслідок штурмових дій окупантів в районі села Білогорівка Луганської області. Під час боїв чоловік отримав важкі поранення і понад рік пробув у неволі.

Раніше повідомлялось, що з полону повернулись луганські прикордонники Антон Ніколаєнко й Вадим Романюк. Перший був у неволі майже три роки.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Донбас
29.06.2025
13:29

На фестивалі молоді обіцяли заткнути за пояс Голлівуд, "Євробачення" та Альфреда Нобеля з його премією. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу активно цитували маячню Путіна про миролюбність Росії, її право на "історичні території", підступний Захід і, звичайно ж, традиційно-духовні цінності. Однак знайшлося, як то кажуть, місце і для свята. 
Всі статті