Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
З початку повномасштабної війни на Донеччині було збудовано більше 600 взводних опорних пунктів — і це не враховуючи протитанкових ровів та невеликих вогневих споруд. Про це розповів в інтерв’ю Голосу Америки очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Говорили про складну обстановку на фронті, евакуацію цивільних та про те, як вдається підтримувати відносно нормальне життя у Краматорській агломерації.
Важливо доносити правду про нашу війну до всього світу: і на захід, і на схід. Вдячний всім журналістам, які приїжджають на Донеччину, щоб побачити ситуацію на власні очі", - написав Філашкін у Телеграм.
Як повідомлялося, у Костянтинівській та Селидівській громадах Донеччини оголосили примусову евакуацію дітей із батьками.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту