З-під завалів повністю зруйнованого під'їзду п'ятиповерхівки на Сирці рятувальники намагаються дістати людей, їхні голоси чути - Кличко

У п'ятиповерховому житловому будинку на Сирці в Києві повністю знищено один під'їзд, рятувальники намагаються дістати з-під завалів людей. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко на відео, опублікованому в його Телеграм-каналі.

"Шевченківський район Сирець. Є влучання в житловий будинок, десь приблизно 17 квартир зруйновано", - сказав Кличко.

За його словами, один підʼїзд повністю знищений, кілька під'їздів сильно пошкоджені, пошкоджений і будинок навпроти. Зараз з-під завалів рятувальники намагаються дістати людей. 

"Голоси їх чують", - уточнив Кличко.

Інших мешканців евакуювали. 

Раніше повідомлялось, що кількість загиблих у Києві знову виросла.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті