З окупованої території вдалося повернути 16-річного киянина

З тимчасово окупованої території вдалося повернути 16-річного киянина, який напередодні повномасштабного вторгнення поїхав у Запорізьку область ло бабусі. Про це повідомляє Мінреінтеграцїї України 2 квітня.

Поверненню Іллі на підконтрольну Уряду територію сприяли Мінреінтеграції спільно з громадською спілкою «Українська мережа за права дитини».

Напередодні повномасштабного вторгнення хлопець разом із бабусею поїхав у Запорізьку область в гості до іншої бабусі.

Понад 2 роки він провів в окупації, у розлуці з найріднішими – мамою та дідусем.

Матір хлопчика, жінка з інвалідністю, не мала змоги поїхати по сина. На початку березня 2024 року дідусь Іллі звернувся до Мінреінтеграції з проханням допомогти вивезти онука із тимчасово окупованої частини Запорізької області.

Завдяки зверненню дідуся, фахівці проєкту «Шлях додому» спільно з командою Мінреінтеграції знайшли спосіб повернути підлітка додому.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті