З окупованої Кремінної повідомляють про кілька прильотів, пошкодження лінії електропередач і будівлі, захищеної "зубами дракона"

Про кілька прильотів, руйнування будівлі магазину, оточеної "зубами дракона", та пошкодження лінії електропередач (ЛЕП) повідомляють з окупованої Кремінної на Луганщині протягом дня 24 травня. Про це з посиланням на місцевих мешканців пише Телеграм-канал "Трикутник", а також призначений окупантами "голова адміністрації Кремінського муніципального округу" В'ячеслав Третьяков у Телеграм.

"Кремінна. Щойно прилетіло в центр міста. Чекаємо на подробиці", - написав "Трикутник" о 10:11.

За півгодини Телеграм-канал повідомив ще про чотири вибухи.

"Сьогодні наше місто опинилося під обстрілом з боку ЗСУ. Було пошкоджено ЛЕП, яка живить місто і прилеглі селища. Знеструмлено все місто, близько 12 тисяч абонентів залишилися без електроенергії через цей обстріл", - написав Третьяков.

За його словами, поранено місцеву мешканку.

Крім того, і Третьяков, і місцеві мешканці повідомили, що після одного з ранкових прильотів згоріла будівля магазину "Маяк".

Судячи з фото, які опублікували окупанти, будівля була оточена "зубами дракона" - тобто, в ній зберігалось те, що окупанти вважали за потрібне якомога надійніше захищати.

Раніше повідомлялось, що в окупованій Кремінній "прилетіло" по розташуванню російських військових, повідомляють про 30 ліквідованих.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті