З окупованого Калинового на Луганщині повідомляють про обстріл "Росії", про постраждалих мовчать

Про обстріл селища Калинове Луганської області, окупованого 2014 року, повідомив окупаційний "мер" міста Первомайська Сергій Колягін у своєму Телеграм-каналі 30 серпня.

"За попередньою інформацією селище Калинове зазнало обстрілу, - написав Колягін. - Інформація про пошкодження і руйнування, а також про постраждалих серед мирного населення уточнюється".

Про жертви серед окупантів "мер" промовчав.

Пізніше Колягін написав, що двічі "прилетіло" по одній із будівель колишнього радгоспу "Росія". 

Раніше повідомлялося, що в Кремінній на Луганщині стався вибух на нараді окупантів з приводу "виборів".

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті