З Москви знову погрожують "фатальними наслідками" в разі ударів західною зброєю по цілях у РФ

Заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков заявив, що дозвіл Києву використовувати західну зброю для нанесення ударів по цілях на території РФ може призвести до фатальних наслідків. Про це повідомляє ВВС.

"Хотілося б застерегти американських діячів від прорахунків, які можуть мати фатальні наслідки. Вони через незрозумілі причини недооцінюють серйозність тієї відсічі, яку вони можуть отримати", - сказав Рябков, закликавши Вашингтон “максимально серйозно ставитися до застережень, які лунають із Росії”.

У повідомленні нагадується, що раніше схожі заяви зробив російський диктатор путін.

Як повідомлялося, західні системи ППО і дозвіл бити по території РФ захистять Харків.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті