З міфом про єдність путінської росії покінчено - міністр закордонних справ Італії

Спроба заколоту, Євгеном Пригожиним та ПВК "Вагнер", показала слабкість РФ та влади, а також може допомогти Україні. Про це сказав Міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні в інтерв’ю Il Messaggero.

"З міфом про єдність путінської Росії покінчено. Ця внутрішня ескалація розділяє російських військових. Це неминучий результат, коли ти підтримуєш і фінансуєш легіон найманців", - сказав він.

За його словами, в результаті дій ПВК "Вагнер" можна сказати, що сьогодні "російський фронт слабший, ніж учора", й висловив сподівання, що мир в Україні тепер ближче.

"Одне можна сказати точно: сьогодні російський фронт слабший, ніж учора. Я сподіваюся, що тепер мир ближче. Ми чекаємо, щоб зрозуміти наступні кроки Росії в Україні", - вважає Таяні.

Він також висловив сподівання, що після спроби заколоту контрнаступ України "рухатиметься ще швидше, й українці відновлять свою незалежність".

Як повідомлялося раніше, глава ПВК "Вагнер" Євген Пригожин після укладення "угоди" з російською владою поїде в Білорусь, кримінальну справу стосовно нього буде припинено.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті