З Луганська до Ізвариного вирушили 12 "Уралів" з трупами окупантів – соцмережі

З окупованого Луганська до Ізвариного вирушили 12 "Уралів" з трупами окупантів вранці 7 березня. Про це із посиланням на свої джерела повідомив Телеграм-канал "Східний".

"За повідомленнями джерел: сьогодні приблизно о 10:30 (мск) з Луганська у напрямку Ізвариного (кордон з РФ) рухалася колона з 12 військових "Уралів" із супроводом, залишаючи за собою конкретний смердючий шлейф", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що додому вирушили чергові "Урали" із трупами російських окупантів.

Раніше повідомлялося, що Сили оборони уразили 9 районів зосередження живої сили ворога й знищили ЗРК ППО "Бук-М1-2" за добу.

.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті