З Красногорівки змогли вивезти ще подружжя літніх людей разом з чотирилапими

«Білі янголи» евакуювали з найнебезпечнішого  району Красногорівки літніх людей. Про це повідомила Нацполіція 13 травня.

Серед евакуйованих – 88-річна місцева жителька. Напередодні ворог щільним вогнем накрив Красногорівку. Шість снарядів вибухнули поруч з домівкою пенсіонерки. Жінка отримала контузію. Правоохоронці вивезли постраждалу до безпечної території.

До поліції з проханням евакуювати батьків звернулася донька. Зібравши найнеобхідніші речі, літне подружжя у супроводі поліцейських покинуло рідне місто. З собою родина забрала двох собак.

Попри ризик для життя, правоохоронці продовжують здійснювати евакуаційні рейси з Красногорівки. 

За допомогою до групи «Білий Янгол» Мар’їнського напрямку можна звернутися за телефоном (066) 56 10 102.

 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті