З фронтової Красногорівки "Білі янголи" евакуювали вагітну з переймами, яка одразу народила дівчинку

З Красногорівки на Донеччині, де точаться активні бої, "Білі янголи" евакуювали вагітну, в якої вже почалися перейми. Про це, розмістивши відповідне відео, повідомила Нацполіція у Телеграм 1 квітня.

"Сім’я мешкала у підвалі будинку в епіцентрі прильотів ворожих авіабомб. Під ранок у 20-річної дівчини почалися перейми, і вона потребувала екстреної госпіталізації", - сказано в повідомленні. 

Під обстрілами, по зруйнованій дорозі поліцейські евакуювали породіллю до Покровська, де на неї вже чекали лікарі. Завдяки вчасній евакуації на світ благополучно з’явилася маленька Варвара - з мамою та малям все добре.

Раніше повідомлялось, що Донеччина зазнала близько двох тисяч обстрілів за добу 27 березня, триває евакуація з прифронтових громад.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті