З деокупованої Луганщини евакуювали 48 мешканців, 81 людина досі відмовляється їхати

Мешканці деокупованих сіл у прифронтовій смузі Луганської області попри щоденні обстріли не хочуть покидати свої домівки, тут досі залишається 81 людина. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі марафону 23 жовтня.

"Ми спілкуємось з людьми для того, щоб вони тимчасово евакуювались з тих районів, тому що було 129 людей, а зараз залишився 81 громадянин. Максимально намагаємось евакуювати, тому що дійсно є загроза як життю їх, так і хлопців наших, які забезпечують доставлення гуманітарної допомоги", - сказав він.

Лисогор зазначив, що йому важко казати про готовність Луганщини до опалювального сезону через те, що ворог розбомбив інфраструктуру, однак запевнив, що місцеві мають усе необхідне. 

"Усі вони забезпечені печами та портативними зарядними станціями, а воду набирають в колодязях та свердловинах", - розповів голова ОВА. 

Також Лисогор наголосив, що протягом двох останніх тижнів росіяни потужно обстрілювали майже усі села Луганщини. Гуманітарну допомогу туди було доставляти небезпечно, але волонтери все одно регулярно привозили продукти харчування та необхідні речі.

Як повідомлялося, окупанти з 1 листопада видаватимуть гуманітарку в Рубіжному, Сєвєродонецьку, Лисичанську та Кремінній лише за російськими паспортами.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті