З Бахмута "Білі Янголи" евакуювали вагітну жінку та її доньку

"Білі Янголи" евакуювали вагітну мешканку Бахмута та її доньку. Про це повідомило МВС України у своєму Телеграм-каналі 4 лютого.

"Поліцейські вивезли жінку з найнебезпечнішого району міста та доставили до лікарні, адже їй скоро народжувати, – сказано в повідомленні. – Крім того, "Янголи", ризикуючи життям, повернулись під обстріли, щоб вивезти її старшу доньку, яка мешкала з дідусем і бабусею у підвалі багатоповерхівки. Дівчинка та мама вже разом".

Зазначається, що до "Білих Янголів" звернулася жінка, яка попросила евакуювати її вагітну племінницю, в будинок якої влучив снаряд. Її батько з пораненнями перебуває в лікарні, за ним доглядає матір. Вагітна Галя переїхала до тітки, але і тут стався "приліт".

Під час евакуації жінка повідомила "Янголам", що в Бахмуті залишилась її донька – 6-річна Арина, яка тимчасово проживала з бабусею і дідусем. Через постійні обстріли вони не могли зустрітись.

Підкреслюється, що "Янголи" вмовили бабусю виїхати із онукою. На дівчинку надягли жилет і каску, посадили у броньовик і вивезли до матері.

Раніше повідомлялось, що під час обстрілу Бахмута отримали поранення двоє волонтерів-медиків із Норвегії.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті