З Бахмута "Білі Янголи" евакуювали вагітну жінку та її доньку

"Білі Янголи" евакуювали вагітну мешканку Бахмута та її доньку. Про це повідомило МВС України у своєму Телеграм-каналі 4 лютого.

"Поліцейські вивезли жінку з найнебезпечнішого району міста та доставили до лікарні, адже їй скоро народжувати, – сказано в повідомленні. – Крім того, "Янголи", ризикуючи життям, повернулись під обстріли, щоб вивезти її старшу доньку, яка мешкала з дідусем і бабусею у підвалі багатоповерхівки. Дівчинка та мама вже разом".

Зазначається, що до "Білих Янголів" звернулася жінка, яка попросила евакуювати її вагітну племінницю, в будинок якої влучив снаряд. Її батько з пораненнями перебуває в лікарні, за ним доглядає матір. Вагітна Галя переїхала до тітки, але і тут стався "приліт".

Під час евакуації жінка повідомила "Янголам", що в Бахмуті залишилась її донька – 6-річна Арина, яка тимчасово проживала з бабусею і дідусем. Через постійні обстріли вони не могли зустрітись.

Підкреслюється, що "Янголи" вмовили бабусю виїхати із онукою. На дівчинку надягли жилет і каску, посадили у броньовик і вивезли до матері.

Раніше повідомлялось, що під час обстрілу Бахмута отримали поранення двоє волонтерів-медиків із Норвегії.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті