З Авдіївки найближчим часом буде евакуйоване все цивільне населення

З Авдіївки незабаром спробують евакуювати все цивільне населення, при тому, що з Мар'їнки ще на початку року вивезли всіх мешканців міста. Про це заявив начальник об'єднаного центру сил оборони на Таврійському напрямку Сергій Телятицький в ефірі телемарафону "Єдині новини".

"В Авдіївці досі залишається мирне населення, але заходи з евакуації проводяться. Там його залишилось дуже мало і швидше за все в найближчі терміни буде евакуйоване все цивільне населення", - повідомив Телятицький.

Також він додав, що з Мар'їнки ще на початку року евакуювали все цивільне населення.

За його словами, лише за одну добу окупаційні війська втратили вбитими та пораненими близько двох рот своїх солдатів на Таврійському напрямку. Росіяни вдаються до так званих "м'ясних штурмів", коли починають атакувати без вогневої підтримки важкої техніки.

Нагадаємо, росіяни за добу 3 травня обстріляли 15 населених пунктів і вбили двох мирних жителів Донеччини. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті