З аеродрому в Єйську зникли 6 винищувачів після вибухів – супутникові фото

На військовому аеродромі в російському Єйську зникли шість винищувачів-бомбардувальників Су-34 після вибуху та пожеж. Про це 3 березня з посиланням на супутникові фотографії повідомляє "Радіо Свобода".

З військового аеродрому в Єйську зникли 6 винищувачів-бомбардувальників Су-34. Це сталося після пожежі в районі аеродрому, яку місцеві жителі спостерігали увечері 28 лютого. Відсутність більшості Су-34, яка зазвичай знаходиться на стоянці, можна помітити на супутниковому знімку сервісу Planet.com, зробленому 2 березня", - повідомили журналісти.

Як порівняння було використано знімки аеродрому за 15 лютого. Також на знімки потрапили полігон ППО поряд з аеродромом – ці фото було зроблено 22 лютого та 2 березня.

Нагадаємо, що наприкінці лютого на аеродромі в російському Єйську стався вибух та пожежа, і мер заспокоював мешканців "навчаннями".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті