"З 90 в живих залишилося 6": окупант скаржиться на втрати біля Лиману та Кремінної – перехоплення розвідки

Російський солдат у телефонній розмові скаржиться співрозмовнику на великі втрати серед своїх військових на Донецькому напрямку. Відповідне аудіо перехопило й опублікувало Головне управління розвідки.

"Поблизу Кремінної втратили під час штурму солдатів. Їх було 90, а після штурму живими залишилися 6", - розповідає військовий РФ.

Також у розмові він скаржиться на своїх командирів та їхні дії.

"У новинах показують усе красиво, а насправді погано. Під Лиманом жахлива ситуація. Нас обстрілюють постійно, бліндажі теж, працюють снайпери. Дрони-камікадзе скидають постійно на нас усе. Коли це скінчиться? Уже додому хочу поїхати", - каже російський солдат.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті