Із 80 тисяч нинішніх жителів Маріуполя, 40 тисяч - це представники етнічних меншин, які приїхали з РФ - Андрющенко

Половина поточного населення окупованого Маріуполя складається з завезених представників російських національних меншин. Про це заявив радник законного мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"Кількість громадян російської федерації зростає щодня. Кількість маріупольців - українців меншає щодня (навіть не через паспортизацію). Якщо за часів сталінізму в Маріуполь засіляли мешканців центральної полоси росії, то тепер етнічний склад дивує. Найбльше тим, що вони майж не говорять російською. Та їх вже понад 40 тисяч на 80 тисяч маріупольців. Це для таких готують наші квартири та будинкі через процедуру безхозу", - заявив Андрющенко.

 
Як повідомлялося раніше, радник мера Маріуполя показав історичний центр зруйнованого російськими окупантами міста.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті