З 2026 року навчати дітей англійської почнуть з дитячих садків - МОН

Відповідно до закону про застосування англійської мови від вересня 2026 року, в усіх дитячих садках України дітей навчатимуть англійської, для цього для вихователів проводять курси вивчення мови. Про це розповіла заступниця міністра освіти Євгенія Смірнова в інтерв’ю  «Дзеркало тижня».

За її словами, міністерство розробило алгоритм підготовки до викладання англійської тих вихователів, які зараз працюють у дитсадках.

Зокрема, для тих, хто не володіє англійською взагалі або ж має мінімальний рівень, безплатно проводять мовні курси. Також організували курси з методики навчання англійської мови саме дітей дошкільного віку.

Крім того, вихователі зможуть використовувати на заняттях із дошкільнятами спеціальний репозитарій матеріалів та методичний порадник із рекомендаціями щодо організації та проведення занять.

«Це ще не всі ініціативи, й ми поступово рухаємося до забезпечення кожного закладу дошкільної освіти вихователями, які навчатимуть англійської мови», — запевнила Смірнова.

Нагадаємо, Верховна Рада 4 червня ухвалила у другому читанні законопроєкт про застосування англійської мови в Україні, який у 2023-му подав президент Володимир Зеленський.

Статті

Країна
10.11.2024
09:00

"Жахи нашого містечка". Як місцеві жителі окупованого Донбасу поширюють вигадки про звірства України

...Відлуння Бучі постійно переслідує їх… Саме тому кремлівська пропаганда гарячково розкручує тему нібито звірств ЗСУ на теренах Донбасу, які до "визволення" залишалися під контролем української влади.
Країна
09.11.2024
12:17

Підвищення тарифів на комуналку, борги та підготовка до опалювального сезону. Інтерв'ю з експертом у сфері ЖКГ Олегом Попенком

У червні 2024 року українці вже пережили зростання цін на електроенергію (на 64%), а згідно з "інфляційним звітом" Національного банку України, з 2025 року розпочнеться "поступове приведення тарифів до їх економічно обґрунтованих рівнів".
Країна
08.11.2024
09:00

Біженці з України: чому їм більше не раді в ЄС

Зміна європейської громадської думки щодо прийому українців, які тікають від війни, співпала зі скороченням для них гуманітарної допомоги, яку виділяють уряди країн ЄС. У такий спосіб європолітики відреагували на "соціальний запит" своїх виборців.
Всі статті