З 18:00 до 24:00 можливе обмеження промислових та побутових споживачів електроенергії в усіх регіонах України - Міненерго

Застосовування обмежень промислових та побутових споживачів можливе в усіх регіонах України з 18:00 до 24:00 20 травня. Про це повідомило Міненерго України в Телеграм.    

"Сьогодні у нічні та ранкові години на запит України вже здійснювалося аварійне постачання електроенергії з Румунії, Словаччини та Польщі. Також сьогодні з 18:00 до 24:00 в усіх регіонах можливе застосовування обмежень промислових та побутових споживачів. Причина - нестача електроенергії в енергосистемі після російських атак", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією, комерційним імпортом та аварійною допомогою від Румунії, Польщі та Словаччини. 

Повідомляється також, що через ворожі обстріли в Чернігівській області було одномоментно відключено 848 абонентів у 5 населених пунктах. У Сумській та Харківській областях через обстріли пошкоджено газопроводи - без газопостачання залишилися 30 абонентів.

Раніше в Міненерго заявили, що від російських "шахедів" постраждали енергооб'єкти у двох областях.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті